Novinka Efekt lupa
 

Vibe Therapy Orbito +dárek lubrikant 50 ml

 

Vibe Therapy Orbito, luxusní vibrátor Vibe Therapy Orbito, vibetherapy

Dostupnost 1-2 TÝDNY
1 499 Kč
   
Kód produktu 1725
Značka Vibe Therapy
Kategorie VIBRÁTORY, DILDA A PENISY
 

Luxusní krásně designově zpracovaný vibrátor nejen na klitoris, který čeká na využití dle Vaší fantasie. Ať ho použijete jakkoliv, je Orbito vybaven dvěma výkonnými vibračními motorky, které disponují 7mi vibračními módy v podobě 3 pulzačních vibrací, 3 stupňů klasických vibrací a 1 eskalační. Konstrukce vibrátoru je naprosto flexibilní a o jeho pohodlné užívání, se stará silikonový materiál, který dělá jeho povrch měkkým a snadným na údržbu.

  • Netradiční flexibilní konstrukce
  • 7 vibračních módů
  • Kvalitní materiál
  • Voděodolný
  • Renomovaná německá značka 

Péče a údržba: silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

Parametry produktu:

  • Délka: 15 cm
  • Průměr: 3,5 cm
  • Pohon: 2 x AAA (mikrotužkové baterie)
  • Materiál: silikon

vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný, stejně tak rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Vzhledem k mnoha variantám nelze stanovit přesné složení. S naprosto čistým silikonem (100% lékařský silikon), se setkáme především u renomovaných značek. Tento druh pro svou absolutní nezávadnost a kvality se často používá v lékařství (např. v chirurgii). Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: Vibe Therapy, Německo

Powerful duo stimulator with a soft surface, double motors and 7 vibration levels (3 speeds pulsating, 3 speeds vibrating and 1 speed escalating), waterproof. Made of silicone and ABS plastic material. Lenght: approx. 15cm, � approx. 3,5cm. Requires 2 AAA batteries (not included).

Wish bone


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.