Novinka Efekt lupa
 

FANTASY JOY LOVER charmer

 

FANTASY JOY LOVER charmer

Dostupnost 1-2 TÝDNY
Běžná cena 569 Kč
Ušetříte 340 Kč (–60 %)
229 Kč
   
Kód produktu 1707
Značka Fantasy
Kategorie VIBRÁTORY, DILDA A PENISY
 

FANTASY JOY LOVER charmer. Tento malý vibrátor specialista na bod G by Vám rozhodně neměl chybět Tvar vibrátoru je speciálně přizpůsoben k dráždění onoho posvátného bodu, ale můžete jej použít i análně - rozhodně to bude nejen k vašemu požitku. Vaši rozkoš zintanzivní kromě silných vibrací i malé výčnělky na vrcholku hlavičky.Ovládá se pomocí tlačítka ve spodní části. Baterie nejsou součásti balení. 

  • pěkné  provedení
  • Perfektní materiál – dobře čistitelný, měkký a hladký
  • Zahnutá špička pro stimulaci bodu 

Péče a údržba: silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

Parametry produktu:

  • Délka: 13,5 cm (zaváděná část 8,5 cm)
  • Průměr: 2 cm
  • Pohon: 1 x AAA (mikrotužkové baterie)
  • Materiál: silikon

vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný, stejně tak rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Vzhledem k mnoha variantám nelze stanovit přesné složení. S naprosto čistým silikonem (100% lékařský silikon), se setkáme především u renomovaných značek. Tento druh pro svou absolutní nezávadnost a kvality se často používá v lékařství (např. v chirurgii). Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: Fantasy, Německo