Novinka Efekt lupa
 

Venušiny kuličky Stoys shaker

 

Venušiny kuličky Stoys shaker, S toys love ball Set, Venušiny kuličky Stoys shakers  Tyrkysové , turquise venus ball shaker

Dostupnost 1-2 TÝDNY
369 Kč
   
Kód produktu 1464
Značka Shots Toys
Kategorie VENUŠINY KULIČKY A VIBRAČNÍ VAJÍČKA
 

Specifikace Stoys Love Ball Shaker  . Venušiny kuličky pro trénování pánevního dna. V sadě naleznete pro postupné trénování jednu Venušinu kuličku o váze 90 g .

Samotné kuličky jsou vyrobené z velmi příjemného silikonového materiálu, ve tvaru, který nejen usnadňuje snadnou aplikaci, ale způsobuje i příjemnou stimulaci během nošení. Kuličky jsou jednolité zakončené poutkem pro snadné vyjmutí, takže neposkytují žádná zákoutí či drobné „škvírky“, které by znesnadňovali či prodlužovali jejich následnou hygienickou údržbu. Nádhrná modrá - tyrkysová turquise barva. 

Uvnitř každé kuličky se nachází další drobná kulička, která při sebemenším pohybu naráží o stěny a šíří tak vibrace. Na rozdíl od ostatních kuliček je však tento pohyb poměrně dobře odhlučněn a umožnuje tak nanejvýš diskrétní nošení i na veřejnosti (např. oproti Venušiným kuličkám z ABS materiálu, které při každém nárazu, vydávají pronikavější zvuky)

  • Tišší vibrace díky "odhlučnění" stěn
  • Výhodná sada pro postupné trénování
  • Tvar vhodný i pro uplné začátečnice - velmi snadná aplikace
  • Díky jednotné struktuře jsou perfektně omyvatelné
  • Praktické poutko

Péče a údržba: silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.  

Venušina kulička:

  • průměr kuličky: 3,5 cm
  • váha: 90g
  • Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: SToys, Německo

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.