Tip Efekt lupa
 

Malesation Bristly sleeve - megadráždivý

Neohodnoceno
 

Malesation Nubby Sleeve Návlek na penis

Dostupnost TÝDEN
199 Kč
   
Kód produktu 997
Výrobce Malesation
Kategorie NÁVLEKY, NÁSTAVCE A KROUŽKY NA PENIS
 

Návleky na penis, prst : Malesation Bristly  sleeve - megadráždivý -

Návlek na penis, navržený pro ultimátní dráždění (možná vhodněji zničení) ženy. Po jeho prvním vyzkoušení na něj již nedáte dopustit.Návlek má anatomický tvar kopírující penis, po jehož povrchu jsou umístěny mnohačetné, méně elastické výstupky, pro dosažení maximálního dráždění poševních stěn. Stejné provedení naleznete i u „kořene“ návleku, jehož účinek se projeví při každém přiražení.Návlek dále penis rozšiřuje do objemu, takže partnerka bude více vyplněna a drážděna.

Bristly jako ostatní návleky je vyroben z dobře roztažitelného materiálu, který díky své tloušťce už něco vydrží. Nemusíte se tak obávat, že po delším užívání se Vám roztrhne při nasazování.Pokud máte svůj protějšek trochu rádi, doporučujeme užít alespoň poprvé s lubrikačním gelem – předejdete tak případnému natržení sliznice a delší odstávce.Použití: pro jedince s horší erekci, doporučujeme před nasazením použít některý z krémů na podporu erekce – po celou dobu užívání, nebude penis drážděn (stěny jsou tlustě a většinu podnětů utlumí).

Návlek nasazujte na ztopořený penis tak, že jej oběma rukama roztáhnete a dále prsty rozevřete, aby se penis vešel až na konec (pro lepší užití použijte lubrikační gel na vodní bázi či jiné mazadlo). Následné obepnutí návleku je silné z důvodu udržení erekce.